Feedback
IMG_2389

Den laserové války

Čtvrtek 31. srpna 2017 se v Rajapacku navždy zapsal do historie jako Den laserové války. Na bojišti proti sobě stanuly teamy modrých a oranžových, odhodlané zjistit, kdo je nejlepším pistolníkem podniku.

Vraťme se však do historie, k samotnému počátku této velké bitvy. Jako každá válka, i tato započala u stolu. Konkrétně v zasedací místnosti, kde byl představen nový, umělecky vyšperkovaný katalog. Každý pistolník jej chtěl získat pro sebe a odhalit všechna jeho tajemství, aby mohl svým klientům poskytnout nejkvalitnější a nejvhodnější obal.

Hledání mírového řešení

Bojovná nálada se stupňovala s mírou informací, která byla obchodníkům poskytnuta, a proto se z bezpečnostních důvodů všichni přesunuli do arény zvané Mercuria Laser Game. Zde, vyzbrojeni laserovými pistolemi a chráněni speciálními vestami, se všichni utkali v nelítostném zápasu o svůj vlastní katalog. Zběsilý boj trval několik hodin, dokud se vyčerpané strany nedohodli na příměří, které projednali nad sklenkou chladivého pití a výborného jídla v blízké restauraci. Dojednáno bylo, že nejen všichni pistolníci obdrží svůj vlastní katalog, ale také bude rozeslán všem, kdo o něj projeví zájem. Ať již v tištěné nebo online verzi.

Získejte svou vlastní trofej na www.rajapack.cz
Žádný komentář

Komentovat

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..