Feedback
Dárek ke Dni matek

Kulinářský dárek ke Dni matek v předstihu!

Myšlenka na počest matek a mateřství se zrodila na počátku 20. století v USA. Osobou, která významnou měrou přispěla za vznik tohoto oficiálního dne byl právě Anna Marie Jarvis, která bojovala za práva matek. Na vlně komercializace se tento významný den dostal také do Evropy*. Den matek se slaví v neděli 12.05.2013!

Hezkým zvykem v tento den je obdarování vlastnoručně vyrobeným dárkem:

Uvařte pro maminku
kulinářskou laskominku!

S pomocí 6dílné sady kořenek s mlýnkem ve stylovém designu připravíte dokonalou gurmánskou lahůdku snadno a rychle sami!

Jak dárek získat? Jednoduše dnes 06.05.2013 nakupte online na www.rajapack.cz v min. hodnotě 4000,- Kč, zadejte v nákupním košíku kód akce: DM2013 a dárek je Váš!

Sada obsahuje 6 zásuvných modulů na koření (dodávka bez koření). Při použití jednoduše zvolte požadovaný modul a ten zasuňte do mlýnku. Díky tomu získáte vždy čerstvé aroma namletého koření pro ideální dochucení Vašich pokrmů. Veškeré moduly jsou uzavíratelné prostř. šroubovitého uzávěru, čímž nedochází ke ztrátě aroma. Moduly můžete plnit Vámi upřednostňovaným kořením jako je např. sůl, pepř, koriandr, chilli papričky, bazalka, petrželka…

Nechte si chutnat!

P.S. Pro atraktivní zabalení doporučujeme papírové tašky z matného, lesklého nebo klasického kraftového papíru.

* http://cs.wikipedia.org/wiki/Den_matek
Žádný komentář

Komentovat

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Přejít k navigační liště