Feedback
Klopové lepenkové krabice Rajapack

POZOR: nenechte si ujít pokles cen u krabic!

Již jste obdrželi popř. objednali nový hlavní katalog Rajapack? V tomto katalogu jsme pro vás připravili nejen více než 300 nových produktů v kategorii kartonů, obálek, sáčků, výplňového materiálu, pásek, samolepicích obalů, skladování i obalové techniky, ale také cenové snížení v sortimentu obálek a především znatelný pokles cen u krabic.

Klopové lepenkové krabice

Výrazný 35% cenový pokles se vztahuje nejen na několik objednacích čísel krabic, ale naleznete jej u více než 500 velikostí kartonů jako jsou klopové lepenkové krabice z třívrstvé a pětivrstvé vlnité lepenky, dlouhé krabice, dlouhé krabice s velkým klopovým uzavřením, dlouhé krabice s teleskopickým dnem, ploché krabice, hnědé i bílé krabice a výškově nastavitelné krabice Varia.

Toto výrazné snížení cen u krabic z kraftového papíru bylo umožněno díky velkoobjemovým nákupům v rámci kompletního evropského koncernu RAJA, který již dnes působí v 15 zemích Evropy. Prostřednictvím centralizovaného nákupu všech jeho poboček mohou být všem zákazníkům nabídnuty ceny, jaké běžně získávají velkoodběratelé, avšak již od nákupu minimálního objednacího množství.

Že zatím nemáte v rukou hlavní březnový katalog? Klopové lepenkové krabice za výhodné ceny můžete objednat již dnes také na webu www.rajapack.cz. Veškeré kartony v rámci cenové poklesu jsou označeny štítkem „POKLES CEN“.

Nenechte si ujít kvalitu lepenkové krabice z kraftu za nejvýhodnější ceny a ušetřete již teď!

Klopové lepenkové krabice Rajapack

Klopové lepenkové krabice Rajapack

 

 
Žádný komentář

Komentovat

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..