Feedback
Veletrh For Industry 2014

Navštivte stánek Rajapack na FOR INDUSTRY 2014

Ve dnech 15. až 17. dubna 2014 se ve veletržním areálu PVA EXPO PRAHA koná již 13. mezinárodní průmyslový veletrh FOR INDUSTRY pro prezentaci moderních výrobních technik a 4. mezinárodní veletrh dopravy, skladování a logistiky FOR LOGISTIC. Zde samozřejmě Rajapack, jako dodavatel kvalitních obalů a obalových řešení pro průmysl, logistiku a obchod nemůže chybět!

Objevte 4.500 obalů zblízka a navštivte
stánek RAJAPACK č. C6 ve výstavní hale č. 3.

Pro zájemce budou připraveny nejen obaly a balení napříč sortimentem od krabic, obálek, bublinkových fólií, lepicích pásek, palet, tašek, sáčků, etiket atd., ale i v současnosti velmi žádaná obalová technika na výrobu výplně do krabic. Vyrábět můžete výplň z papíru pro těžké či ostrohranné komponenty (např. stroj FillPak), ze vzduchu ve formě vzduchových polštářků díky stroji Minipakr popř. Fill-Air Cyclone a bublinkové fólie ze stroje NewAir I.B. Express pro produkty bez ostrých hran nebo křehké zboží. V sortimentu objevíte také novinku, kterou je strojově vyráběná pěnovou výplně produkovaná inovativním strojem SpeedyPacker.

V rámci FOR INDUSTRY nabízí Rajapack svým zákazníkům exkluzivní výhody:

  • Čestný vstup na veletrhy zdarma → Vstupenka zdarma na For Industry & For Logistic zde!
  • -10% veletržní sleva na vše → Kód akce: INDUSTRY14. Platné na stánku Rajapack nebo online do 17.04.2014. Získejte slevu již dnes na www.rajapack.cz. Kód akce jednoduše vložte do nákupního košíku. Akční nabídky nelze kombinovat.

 

Těšíme se na Vás!

Tým Rajapack
Žádný komentář

Komentovat

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..