Feedback
for obaly 2017

Navštivte stánek Rajapack na veletrhu OBALY 2017

Ve dnech 24. – 26. dubna 2017 se ve veletržním areálu PVA EXPO PRAHA koná veletrh obalových inovací a technologií OBALY. Rajapack je evropskou jedničkou v balení a jako dodavatel kvalitních obalů a obalových řešení pro průmysl, logistiku a obchod nemůže na tomto veletrhu chybět!

Objevte naši nabídku 2.200 obalů a navštivte
stánek RAJAPACK č. A6 ve výstavní hale 3.

Zájemci si mohou prohlédnout obaly a balení od krabic, obálek, bublinkových fólií, lepicích pásek, palet, tašek, sáčků, etiket atd., ale i v současnosti velmi žádanou obalovou techniku na výrobu výplně do krabic. Tyto stroje vyrábí výplň z papíru pro těžké či ostrohranné komponenty (např. stroj FillPak), ze vzduchu ve formě vzduchových polštářků díky stroji Minipakr popř. Fill-Air Cyclone a bublinkové fólie ze stroje NewAir I.B. Express pro produkty bez ostrých hran nebo křehké zboží. V sortimentu objevíte v zahraničí oceněný stroj Geami Wrap Pak, který nabízí estetické ochranné balení.

V rámci OBLY nabízí Rajapack svým zákazníkům exkluzivní výhody:

  • Čestný vstup na veletrhy zdarma → Vstupenka zdarma na OBALY zde!
  • -10% veletržní sleva na vše (kromě strojů) → Kód akce: OBALY17. Platné na stánku Rajapack nebo online do 26.04.2017. Získejte slevu již dnes na www.rajapack.cz. Kód akce jednoduše vložte do nákupního košíku. Akční nabídky nelze kombinovat.Žádný komentář

Komentovat

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..