Feedback
for obaly 2017

Navštivte stánek Rajapack na veletrhu OBALY 2017

Ve dnech 24. – 26. dubna 2017 se ve veletržním areálu PVA EXPO PRAHA koná veletrh obalových inovací a technologií OBALY. Rajapack je evropskou jedničkou v balení a jako dodavatel kvalitních obalů a obalových řešení pro průmysl, logistiku a obchod nemůže na tomto veletrhu chybět!

Objevte naši nabídku 2.200 obalů a navštivte
stánek RAJAPACK č. A6 ve výstavní hale 3.

Zájemci si mohou prohlédnout obaly a balení od krabic, obálek, bublinkových fólií, lepicích pásek, palet, tašek, sáčků, etiket atd., ale i v současnosti velmi žádanou obalovou techniku na výrobu výplně do krabic. Tyto stroje vyrábí výplň z papíru pro těžké či ostrohranné komponenty (např. stroj FillPak), ze vzduchu ve formě vzduchových polštářků díky stroji Minipakr popř. Fill-Air Cyclone a bublinkové fólie ze stroje NewAir I.B. Express pro produkty bez ostrých hran nebo křehké zboží. V sortimentu objevíte v zahraničí oceněný stroj Geami Wrap Pak, který nabízí estetické ochranné balení.

V rámci OBLY nabízí Rajapack svým zákazníkům exkluzivní výhody:

  • Čestný vstup na veletrhy zdarma → Vstupenka zdarma na OBALY zde!
  • -10% veletržní sleva na vše (kromě strojů) → Kód akce: OBALY17. Platné na stánku Rajapack nebo online do 26.04.2017. Získejte slevu již dnes na www.rajapack.cz. Kód akce jednoduše vložte do nákupního košíku. Akční nabídky nelze kombinovat.Žádný komentář

Komentovat

Přejít k navigační liště