Feedback
potistene pasky

Odlište se od ostatních firemní potištěnou páskou!

Snaha být lepší než konkurence a zaujmout zákazníka se odráží i v odlišování zásilek, ve kterých posíláte produkty a zboží. Firemní potištěná lepicí páska je účinný marketingový nástroj, který pomáhá na první pohled odlišit Váš balíček od konkurence. Určitě víte, že je důležité zboží správně zabalit a zabezpečit proti otřesům. Zvláště pak, pokud posíláte křehké a citlivé produkty. A stejně důležité je i bezpečné uzavření obalu, ke kterému slouží nejčastěji právě lepicí páska.

Navrhněte si lepicí pásku snadno a rychle!

Pokud jste si uvědomili, že Vaše firma by si také zasloužila svou jedinečnou potištěnou firemní pásku, zkuste si ji navrhnout podle svých představ. Stačí Vám na to 3 jednoduché kroky:

1. vyberte si typ pásky pro potisk

2. zvolte vlastnosti pásky

3. definujte firemní potisk lepicí pásky

Vše si pak prohlédnete v našem editoru a budete-li spokojeni, ve čtvrtém kroku přejdete k objednávce. Naši obaloví specialisté Vás budou po obdržení objednávky kontaktovat a zašlou Vám grafický náhled z DTP studia k finálnímu odsouhlasení před realizací tisku. Vaši personalizovanou lepicí pásku poté obdržíte do 2-3 týdnů. Celý postup si můžete prohlédnout v následujícím videu.

Potištěné lepicí pásky nejsou však jedinou možností, jak se odlišit a být jedinečný! Vyrobíme Vám krabice na míru s potiskem, sáčky s potiskem, dárkové tašky, vázací pásky a mnoho dalšího. S konkrétními požadavky se prosím obracejte přímo na naše specialisty na tel. 800 500 515 nebo emailu: personalizace@rajapack.cz.
Žádný komentář

Komentovat

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..