Feedback
http://obaloviny.rajapack.cz/wp-content/uploads/rajapack_socialni-kulturni-podpora.jpg

Sociální a kulturní činnost Rajapack

Stejně jako koncern RAJA i společnost Rajapack s.r.o. podporuje v České republice obecně prospěšné projekty v sociální, vzdělávací, kulturní či zdravotní sféře. Spolupracujeme nejen s organizacemi na regionální úrovni, ale řada programů je zastřešena také celorepublikově.

Pokračujeme v úsilí naší nadace RAJA–Danièle Marcovici a snažíme se prostřednictvím našich zdrojů a společenské odpovědnosti pomáhat ženám v rámci Aliance žen s rakovinou prsu a AVON pochodu v boji proti nádorovému onemocnění prsu, který se s velkým úspěchem pravidelně koná v Praze již řadu let. Aliance každoročně organizuje informační akce a semináře, poskytuje pomoc rakovinou prsu postiženým pacientkám a koordinuje kampaně pro prevenci a léčbu této nemoci.

Dále také podporujeme českou kulturu a umělce prostřednictvím mezinárodní galerie „International Art Gallery„, která pořádá výstavy s díly českých umělců po celé České republice. Výstavy jsou realizovány nejen na internetu či v kamenných galeriích, ale také v otevřených galeriích v obchodních centrech v rozličným městech v Česku jako je např. Praha, Liberec, Pardubice, Olomouc, Plzeň, Karlovy Vary, Opava či Ostrava. Galerie spolupracuje také se školami pro zdravotně postižené děti atd.

Součástí našich aktivit na osvětu české kultury je také podpora Mezinárodního Festivalu Dokumentárních Filmů Jihlava, který má za cíl přiblížit dokumentární film široké veřejnosti a dále iniciuje další vzdělávací a kulturní aktivity.