Feedback
Online chat Rajapack

Máte otázky? Náš online chat je tu pro Vás!

Již od poloviny července nabízíme svým zákazníkům odborné poradenství přes živý online chat Rajapack, který je již zákazníky od prvního dne po spuštění hojně využíván. V soukromé komunikaci se stále častěji využívá např. Whatsapp nebo Facebook Messenger a tento trend písemné konverzace v reálném čase získává na oblíbenosti také v profesní sféře.

Jaké jsou výhody online chatu?

Spustit live chat RajapackNejvětší předností je krátká čekací doba, nulové náklady pro zákazníka a jednoduchost. Díky živému online chatu jsme schopni rychleji a efektivněji zodpovídat otázky zákazníků. Chat zde spojuje výhody e-mailu s osobním rozhovorem po telefonu: zákazník je během několika sekund v kontaktu s odborným poradcem a nemusí tak kontrolovat došlou poštu ve svém e-mailu s očekáváním odpovědi. Navíc komunikace přes chat poskytuje ve velké „open space“ kanceláři na rozdíl od telefonu dodatečnou diskrétnost.

Přes online chat se nás zákazníci ptají na otázky i při malém nákupu, kvůli kterému by nevolali či e-mail nenapsali. Veškeré – a dle některých zákazníků „drobné nejasnosti“– zodpovíme za několika málo minut či během rozhovoru připojíme také ilustrace či internetové odkazy, které komunikaci v mnoha případech usnadní.

Úspěch mluví sám za sebe

Již v prvních měsících jsme provedli přes 580 online konverzací. Otázky týkající se produktů, dodání zboží, objednávky vzorků, pomoci s přihlášením v eshopu atd. kladou ve stejném poměru stávající i nový zákazníci.

Našim klientům chceme nabídnout přesně tu cestu pro poradenství, která mu pro jeho konkrétní otázku vyhovuje. Samozřejmě, že online chat nenahradí telefon nebo e-mail, ale díky skutečnosti, že patříme, co se užívání týče, k internetové velmoci a můžeme se v této oblasti dle E15.cz měřit i s takovými velikány jako je Německo nebo Velká Británie – je online chat tím pravým „českým“ komunikačním kanálem.

A abychom tento článek ukončili v duchu chatování co možná nejstylověji, zakončíme jej mrknutím ;-) nebo úsměvem:-)…
Žádný komentář

Komentovat

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..