Feedback
Personalizace obalů Rajapack

Potisk tašek, pásek, obálek, krabic…aneb Dejte svým obalům „tvář“

Co myslíte? Kolik zásilkových obchodů využívá potisk nebo obaly na míru při zasílání svých produktů… Dle magazínu „Internet World Business“ je to přibližně jedna třetina, jak ukazuje provedená studie z roku 2012, které se zúčastnilo 40 vybraných online shopů. Dvě třetiny prodejců nevyužijí potenciál, který jim individuálně vyrobené balení či potisky obalů nabízejí… Přičemž je velmi snadné a cenově i propagačně velmi výhodné vštěpit „tvář“ Vaší firmy na tom prvním co Váš zákazník bude osobně držet v rukou –  na Vašem obalu! Nepromarněte také Vy šanci, která se Vám pomocí potisku nebo krabice na míru nabízí. První dojem z Vaší firmy zůstane u zákazníka pevně zakořeněn. Nejen zboží, které prodáváte, ale také balení transparentně vypovídá o serióznosti, kvalitě a image Vaší společnosti.

Nejrychlejší a nejlevnější variantou jak personalizovat Váš obal je potisk pásek z PP nebo PVC. Potištěné pásky Vám zaručí nejen reklamní, ale i bezpečnostní efekt, jelikož je nelze tak snadno (díky Vaší firemní značce) nahradit běžnou páskou. Na druhém místu v kategorii „mobilní“ a účinné reklamy řadíme potisk tašek! Vybrat si můžete tašky papírové i igelitové, s papírovými nebo plastovými uchy či s motouzem. Zasíláte-li menší produkty, pak doporučujeme firemní obálky s potiskem. Potisk obálek je možný na igelit i papír v bílém či jiném barevném provedení. Nejpopulárnějšími výrobky v této kategorii jsou plastové obálky pro zasílání textilu, které v široké míře využívají eshopy s módním, sportovním, dětským oblečením nebo textilem. Zde propagujete nejen Vaši značku, ale navíc díky nízké vlastní hmotnosti obálky, šetříte přepravní náklady.

 

Zasíláte luxusnější zboží nebo již delší dobu bez úspěchu hledáte obal specifických rozměrů, který by odpovídal co nejexaktněji formátu Vašeho výrobku? Pak vsaďte na krabice na míru! Díky současné úrovni výrobních strojů je možné vyrobit takřka jakoukoliv velikost či formu kartonového obalu. Pro dokonalý soulad s Vaší korporátní identitou neboli „Corporate identity“, si zvolte také výplňový nebo ochranný materiál do balení ve firemních barvách. V eshopu Rajapack naleznete např. hedvábný papír ve více než 17 barvách či „harmonikově“ skládanou výplň SizzlePak v 9 barevných provedeních pro tlumení nárazů. Potisk krabic zrealizujeme na krabicích Vámi udaných rozměrů nebo si můžete vybrat hledaný formát krabice v našem online shopu, který Vám bude potištěn.

Krabice na míru Rajapack

Krabice na míru Rajapack

Spokojený zákazník, který si vědomě pamatuje Vaši značku, je bez nadsázky „zlatým pokladem“ společnosti. To dokazuje nejen řada českých i zahraničních studií, ale díky rozsáhlému počtu marketingových a klubových programů pro řízení vztahu se zákazníky, také firmy sami.

První dojem se počítá a s ním i potisk tašek, pásek,obálek či krabic Vaší firemní značkou!

Žádný komentář

Komentovat

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Přejít k navigační liště