Feedback
IMG_2305

Rajapack na veletrhu FOR INDUSTRY 2016

Ani letos naše společnost nechyběla na veletrhu strojírenských technologií „FOR INDUSTRY 2016“. Opět jsme měli možnost představit širokému spektru návštěvníků rozsáhlý sortiment obalových materiálů a systému pro balení a logistiku. Společnost Rajapack s.r.o. je dceřinou společností skupiny RAJA, která je evropskou jedničkou na trhu v oblasti zásilkového obchodu B2B s obalovými materiály.

„Účast na veletrhu je pro nás důležitá. Přináší nám možnost, jak prezentovat nejrůznější obalová řešení, kterými disponujeme a zároveň nové kontakty“, říká country manažerka Gabriela Fabianová. Rajapack svým zákazníkům nabízí nejen široký výběr krabic, poštovních obalů, výplňových materiálů, fólií a sáčků, ale také stroje, které jsou schopny vyrábět efektivní obalové výplně.

IMG_2311 IMG_2319 IMG_2307

Nespornou výhodou systémů na výrobu výplně je možnost testování na 1 měsíc zdarma, popř. měsíční pronájem zdarma. Naši obaloví specialisté ochotně zájemcům poradí při výběru správného přístroje. Zohledňují přitom hned několik faktorů: například množství odesílaných zásilek, druh zboží, velikost balicí linky atd. „Naše systémy na výrobu výplní se těší stále větší oblibě. Zákazníkům umožňují výrobu výplně na míru, snižují náklady, šetří skladové místo, a navíc se snadno ovládají,“ dodává country manažerka paní Fabianová.

Veletrh „FOR INDUSTRY“ je součástí JARNÍCH PRŮMYSLOVÝCH VELETRHŮ v Praze. Jeho cílem je přinášet řešení problematiky v jednotlivých odvětvích průmyslu a strojírenství s prostorem pro technické ukázky a spolupráce. Prezentuje se na něm moderní výrobní technika, progresivní technologie a inovační trendy. Pravidelně se na něm vyhlašují ceny GRAND PRIX a TOP EXPO.
Žádný komentář

Komentovat

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Přejít k navigační liště